Rozkrój płyt

TechgrafQ oferuje Państwu szeroki zakres usług związanych z obróbką skrawaniem. Dysponujemy profesjonalnym, najwyższej jakości parkiem maszynowym oraz doświadczoną kadrą specjalistów, którzy są w stanie sprostać każdemu zadaniu. W ramach naszych usług proponujemy Państwu:

  • rozkrój płyt Alucobond, czyli dowolne formowanie płyt kompozytowych,

  • rozkrój płyt meblowych – dowolne formowanie materiałów drewnianych lub drewnopodobnych.

Usługi rozkroju płyt Alucobond to doskonałe rozwiązanie zarówno dla płyt wykorzystywanych na zewnątrz budynków, jak również we wnętrzach. Dzięki możliwości nadania dowolnego kształtu płycie, otrzymujemy produkt o jeszcze szerszym niż tradycyjnym zastosowaniu.

Płyty meblowe - rozkrój

Rozkrój płyt meblowych dla stolarstwa

Usługa rozkroju płyt meblowych kierowana jest do zakładów stolarskich i producentów mebli. Precyzyjny rozkrój płyt meblowych pozwala na idealne dopasowanie elementów mebli pod wymagania każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów usługi rozkroju płyt.

Kluczem do sukcesu, w odniesieniu do polecanych w tym miejscu usług, jest zaawansowana technologia, którą dysponujemy. Pozwala nam ona z jednej strony realizować wiele zadań związanych z produkcją części zamiennych i elementów roboczych dla maszyn przemysłowych. Z drugiej natomiast pozwala w sposób wyjątkowo wszechstronny dostosowywać surowce meblarskie i budowlane do indywidualnych potrzeb firm, które będą robić z nich użytek. Oferowany rozkrój płyt Alucobond zalicza się w tej chwili do usług, jakie cieszą się największym wzięciem i są ku temu konkretne powody. Obecnie materiał ten jest bardzo szeroko użytkowany w wytwórstwie elementów elewacyjnych dla budynków na skalę przemysłową, a znakomite walory praktyczne czynią tę opcję optymalną w licznych sytuacjach.

Aktualnie TechgrafQ jest jednym z najbardziej doświadczonych wykonawców w Polsce, zajmujących się rozkrojem takich płyt. Zapewniamy daleko idącą precyzję, a jednocześnie bardzo atrakcyjny cennik, który robi pozytywne wrażenie na naszych partnerach. Przy odpowiednio dużej skali zamówienia jesteśmy w stanie zaproponować wycenę, która u innych firm na krajowym rynku nie będzie osiągalna. Równocześnie tylko my możemy zagwarantować, że rozkrój płyt meblowych za pomocą naszego zaplecza do absolutnego minimum ogranicza ryzyko błędów, jak też straty materiałowe wynikłe z obróbki. Jedynie najlepsi są w stanie zapewnić Klientom tak wysokie standardy. My posiadamy takie możliwości, co w dużej mierze wpływa na duże zaufanie, jakim jesteśmy od lat darzeni przez partnerów z całej Polski.

Doświadczenie w rozkroju płyt gwarantujemy każdemu

Zwracają się do nas zakłady produkcji meblowej, którym w naturalny sposób zależy na utrzymaniu odpowiednio dużej skali swojej działalności. Jesteśmy zdolni obrobić wedle dowolnego wzoru nawet bardzo duże ilości płyt, zachowując przy tym znakomitą powtarzalność oraz dokładność. Park maszynowy, którym aktualnie dysponujemy, jest uznawany za jeden z najlepszych w tej części Europy, dlatego współpraca z nami jest opłacalna z punktu widzenia wszystkich Klientów, chcących zachować jak najwyższy poziom przygotowania elementów na potrzeby swoich fabryk. Tyczy się to również znacznie mniejszych zakładów, które proponują zainteresowanym m.in. usługi wyrobu mebli na wymiar. Dzięki naszej pomocy spełnienie życzeń każdego Klienta raptem stanie się w pełni wykonalne.

Załoga zatrudniana w firmie TechgrafQ to świetni specjaliści, którzy na temat obróbki CNC wiedzą wszystko. To ludzie są naszą siłą, a ich ogromny potencjał w zakresie wiedzy oraz umiejętności przesądza o tym, że potrafimy sobie poradzić nawet z bardzo złożonymi wyzwaniami. Nie da się ukryć, że znaczenie maszyn jest ogromne. Jednak na dłuższą metę bez ludzi nie można poprawnie wykonywać żadnej pracy. Rozkrój płyt Alucobond byłby narażony na wiele ryzyk związanych z komplikacjami technicznymi, które teoretycznie zawsze mogą wystąpić. Nasz zespół czuwa nad tym, aby żadna tego rodzaju sytuacja nie wpłynęła negatywnie na stan aktualnych zleceń, dzięki czemu każde z nich możemy oddać w ręce zamawiających terminowo.

TechgrafQ rozkrawa płyty Alucobond i nie tylko

Masowa produkcja mebli wiąże się z zapewnieniem wykorzystywanym elementom stałych parametrów w odniesieniu do ogólnej jakości technicznej, jak również formy. Jeśli tego zabraknie, końcowy rezultat w postaci gotowego wyrobu może nie być zadowalający. Dlatego nasi eksperci czuwają nad tym, aby wszystkie elementy jakie schodzą z naszej linii do rozkroju, pokrywały się w całości z założeniami specyfikacji przekazanej przez Klienta. Oczywiście duże znaczenie mają tu także użytkowane przez nas maszyny. Dzięki specjalnym zabezpieczeniom są one w stanie zapobiegać błędom, których skutki mogą być trudne do przewidzenia. Efektywny rozkrój płyt meblowych może się więc odbywać wyłącznie z zastosowaniem ściśle określonych narzędzi technicznych, albowiem tylko i wyłącznie z ich pomocą można mieć pełną kontrolę nad efektami. W przeszłości na rynku takich możliwości nie było, jednakże TechgrafQ zalicza się do grona tych przedsiębiorstw, które zawsze stawiały na innowacyjność.

Z naszego potencjału chętnie korzysta branża budowlana, o czym już wspominaliśmy. Nasze usługi budzą duże zainteresowanie wśród firm zajmujących się wykonywaniem elewacji na budynkach jednorodzinnych oraz innych obiektach. Powszechnie stosuje się w tych celach materiały kompozytowe, więc rozkrój płyt Alucobond staje się niezbędny. Taki materiał jest bardzo „elastyczny”, można zatem na jego bazie uzyskiwać odpowiednie rezultaty. Nie da się jednak poprawnie go użytkować, jeśli nie zostanie wcześniej poddany obróbce wedle określonych parametrów. TechgrafQ jest w tym zakresie zdolny przygotować zestaw elementów, które w całej rozciągłości spełnią oczekiwania związane z projektem architektonicznym elewacji. Gotowe elementy z płyt bez trudu udaje się zamontować na frontowej części budynków, zmieniając ich charakter estetyczny. Jesteśmy dumni z tego, że mamy swój wkład w dziesiątki tego typu realizacji w różnych zakątkach kraju.