Rozkrój płyt

TechgrafQ oferuje Państwu szeroki zakres usług związanych z obróbką CNC. W ramach naszych usług proponujemy Państwu:

  • rozkrój płyt Alucobond, czyli dowolne formowanie płyt kompozytowych,

  • rozkrój płyt meblowych – dowolne formowanie materiałów drewnianych lub drewnopodobnych.

Usługi rozkroju płyt Alucobond to doskonałe rozwiązanie zarówno dla płyt wykorzystywanych na zewnątrz budynków, jak również we wnętrzach. Dzięki możliwości nadania dowolnego kształtu płycie, otrzymujemy produkt o jeszcze szerszym niż tradycyjnym zastosowaniu.

Płyty meblowe - rozkrój

Rozkrój płyt meblowych dla stolarstwa

Usługa rozkroju płyt meblowych kierowana jest do zakładów stolarskich i producentów mebli. Precyzyjny rozkrój płyt meblowych pozwala na idealne dopasowanie elementów mebli pod wymagania każdego klienta.

Doświadczenie w rozkroju płyt

Zwracają się do nas zakłady produkcji meblowej, którym w naturalny sposób zależy na utrzymaniu odpowiednio dużej skali swojej działalności. Jesteśmy zdolni obrobić wedle dowolnego wzoru nawet bardzo duże ilości płyt, zachowując przy tym znakomitą powtarzalność oraz dokładność.

Z naszego potencjału chętnie korzysta branża budowlana, o czym już wspominaliśmy. Nasze usługi budzą duże zainteresowanie wśród firm zajmujących się wykonywaniem elewacji na budynkach jednorodzinnych oraz innych obiektach. Powszechnie stosuje się w tych celach materiały kompozytowe, więc rozkrój płyt Alucobond staje się niezbędny. Taki materiał jest bardzo „elastyczny”, można zatem na jego bazie uzyskiwać odpowiednie rezultaty. Nie da się jednak poprawnie go użytkować, jeśli nie zostanie wcześniej poddany obróbce wedle określonych parametrów. TechgrafQ jest w tym zakresie zdolny przygotować zestaw elementów, które w całej rozciągłości spełnią oczekiwania związane z projektem architektonicznym elewacji. Gotowe elementy z płyt bez trudu udaje się zamontować na frontowej części budynków, zmieniając ich charakter estetyczny. Jesteśmy dumni z tego, że mamy swój wkład w dziesiątki tego typu realizacji w różnych zakątkach kraju.