Tworzenie prototypów CNC

TechgrafQ dysponuje najnowocześniejszym sprzętem do obróbki skrawaniem, a także wyspecjalizowanym oprogramowaniem CAD/CAM, dzięki czemu nasi specjaliści są w stanie zaprojektować i wytworzyć prototypy każdej części, czy produktu. Zaawansowana technologia w połączeniu z ogromną wiedzą praktyczną oraz indywidualnym podejściem do każdego projektu pozwala nam zaoferować Państwu produkcję prototypów, części, podzespołów lub nowych produktów.

Tworzenie prototypów CNC

Produkcja prototypów w TechgrafQ opiera się na obróbce materiałów zgodnie z projektem lub materiałami Klienta, przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu i oprogramowania. Oferujemy Państwu produkcję podzespołów, a także poszczególnych elementów finalnego produktu. Prototypy następnie mogą być wykorzystane do przeprowadzenia badań technicznych i testów. Znajdują zastosowanie w prezentacjach targowych, mogą być wykorzystywane jako gotowe części zamienne, a nawet dzięki niezwykłej precyzji wykonania, mogą stanowić części finalnego wyrobu. Zaufaj specjalistom z TechgrafQ i powierz nam wykonanie swoich innowacyjnych produktów.

Tworzenie prototypów CNC

Prototypy CNC – wysoka jakość usług

W TechgrafQ przygotowujemy wysokiej jakości prototypy CNC na podstawie modeli 3D bądź dokumentacji technicznej. Wykonane prototypy pozwalają na przeprowadzenie dalszych badań związanych z optymalizacją techniczną wymyślonego produktu oraz – w dłuższej perspektywie – przybliżają nas do jego finalnego przygotowania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu obróbki CNC, dlatego też gwarantujemy, ze przygotowane przez nas projekty sprostają najwyższym Państwa oczekiwaniom.

Prototypy CNC – szerokie zastosowanie

Celem wykonywania prototypów jest eliminacja ryzyka związanego z produkcją. Wstępne założenia, które przyjmujemy, decydując się na wytworzenie danego urządzenia finalnego, zostają przy pomocy przygotowanego prototypu zweryfikowane. Jeżeli stworzone prototypy nie realizują wspomnianych założeń, ulepszamy je aż do momentu, gdy uzyskamy zadowalający efekt. W ten sposób unikamy kosztów, które ponieślibyśmy w razie fiaska naszego przedsięwzięcia. Nic więc dziwnego, że starannie wykonany prototyp ma znaczący wpływ na późniejszy sukces zaplanowanej produkcji. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wykonujemy m.in. finalne prototypy demonstracyjne, które staną się wizytówką Państwa przedsiębiorstwa. Dzięki nim będą Państwo mogli zaprezentować własne pomysły klientom i tym samym zyskać ich przychylność – niezbędną w przypadku produkcji na szerszą skalę.

Prototypy CNC – wieloletnie doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie obróbki CNC, które pozwoliło nam – na przestrzeni lat – na realizację wielu projektów. Cześć z nich znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Oprócz tego, odwiedzając naszą stronę, mają Państwo możliwość zapoznania się ze szczegółami naszej oferty – w tym z opisem poszczególnych usług. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu – telefonicznego bądź mailowego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.